Eleganckie kwiaty dla nauczyciela - jaki bukiet wybrać jako podarunek na Dzień Nauczyciela?

Eleganckie kwiaty dla nauczyciela - jaki bukiet wybrać jako podarunek na Dzień Nauczyciela?

Pedagodzy i wychowawcy klas odgrywają w naszym życiu bardzo ważną rolę. Niejednokrotnie to właśnie właściwy nauczyciel rozpala w nas pasję do danej dziedziny i umiejętnie nakierowuje nas w naszych edukacyjnych wyborach. Nie do przecenienia jest też rola szkoły i nauczycieli w wychowaniu dzieci i młodzieży. Gdy zbliża się koniec roku lub Dzień Nauczyciela, zaczynamy się zastanawiać, w jaki właściwy sposób podziękować wychowawcom. Jaki upominek będzie właściwy?

Co wybrać na odpowiedni prezent?

Prezent dla nauczyciela czasem wywołuje u niektórych mieszane odczucia, nie wszyscy rodzice podchodzą do tego tematu jednakowo. Większość zgadza się jednak, że wypada i chciałoby wręczyć coś, co wyrazi wdzięczność naszą i dzieci za trud włożony w ich edukację i wychowanie. Zatem jaki upominek będzie właściwy i na miejscu? Zdecydowanie nie może to być coś przesadnie drogiego, tu nawet sami zainteresowani są zgodni. Większość nauczycieli uważa, że drogie prezenty są kłopotliwe i nazbyt mogą nadwyrężyć domowe budżety rodziców. Zarówno Dzień Nauczyciela, jak i koniec roku szkolnego, mogą zatem przynieść nam nieco wątpliwości. Czasem kłopotem jest także decyzja, komu wręczyć prezent? Czy wszystkim nauczycielom, czy tylko wychowawcy? Niektórzy nauczyciele wyraźnie cieszą się z podarunku, inni zwracają uwagę, że nie liczą na dodatkowe podziękowania.

Kwiaty w podziękowaniu dla nauczyciela
Baby Flowerbox z 4 wiecznymi różami – 189 zł

Postaw na ponadczasową elegancję, jaką mają w sobie kwiatki

Eleganckim wyjściem w razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze są kwiaty. Gustowne, niosące w sobie dużo serdeczności, ale też uniwersalności kwiaty są podarunkiem w dobrym tonie na każdym szczeblu znajomości i w każdej sytuacji. Pachnąca kompozycja w uroczym kolorze zawsze wywołuje uśmiech na twarzy, ma w sobie duży ładunek pozytywnej energii, fantastycznie wygląda ustawiona w widocznym miejscu w salonie lub w kuchni. Wszyscy mamy do kwiatów pewną słabość i czujemy się po prostu dobrze, gdy je dostajemy. Z okazji Dnia Nauczyciela możesz wybrać także czekoladki lub statuetkę z grawerem, bukiet kwiatów ma w sobie jednak więcej naturalnego uroku.

Bukiet gipsówka śnieżnobiała paper wrap – 219 zł

Wiązanka z kwiatów ciętych czy może kwiat w doniczce?

Zastanawiasz się, jakie kwiaty będą odpowiednie w sytuacji, gdy chcemy przekazać podziękowania w kierunku nauczycieli? Możesz wybrać spomiędzy kwiatów ciętych lub w doniczce. Kwiaty doniczkowe wymagają jednak właściwej opieki, muszą być nawożone, podlewane. Nie każdy chce się tym zajmować. Doniczki z kwiatami zostawmy sobie zatem wyłącznie dla osób, o których wiemy, że lubią opiekę nad roślinami. Bukiet ciętych kwiatów będzie w takim wypadku rozwiązaniem praktycznym, które idealnie sprawdzi się, gdy nie do końca jesteśmy pewnie czyichś preferencji. A dzięki ofercie naszej kwiaciarni internetowej możesz wybrać bukiet, który zachwyci każdego!

Jak zrobić naszym prezentem duże wrażenie?

Spektakularne flowerboxy Rose du Château zostały stworzone właśnie z myślą o okazjach, gdy naszym bukietem kwiatów chcemy zrobić odpowiednio duże wrażenie. Starannie ułożone kwiaty cięte od najlepszych hodowców w Europie, umieszczone w szykownym boxie, tworzą fenomenalną kompozycję, która zdecydowanie wyróżnia się spośród zwykłych wiązanek. Mamy świadomość, jak różne są potrzeby i marzenia naszych klientów, dlatego cały czas pracujemy nad tym, by nasza oferta była bogato rozbudowana. Znajdziesz u nas zarówno flowerboxy oparte o róże, jak i niemniej zachwycające piwonie, romantyczne tulipany oraz flowerboxy z wiecznych kwiatów.

Bezobsługowe i nienagannie wyglądające

Dlaczego warto postawić właśnie na flowerboxy? Nasze kwiatowe pudełka łączą w sobie uwielbianą przez wszystkich tradycję, jaką jest wręczanie bukietów, z nowoczesną formą, która wprowadza niesamowitą dawkę świeżości i zaskoczy każdego nauczyciela. Flowerboxy zawsze robimy z najładniejszych świeżych lub wiecznych kwiatów, które pieczołowicie umieszczamy w gustownym boxie. Nasze boxy to nie są zwykłe pudełka, wystarczy jedno spojrzenie na naszą stronę, by przekonać się, że powstają z pięknych materiałów i stanowią same w sobie fantastyczną ozdobę. Pudełko w pełni zastępuje wazon, unikasz zatem poszukiwań odpowiedniego naczynia. Flowerboxy Rose du Château możesz dzięki temu wręczyć wszędzie, bez obaw o ich świeżość. W środku znajduje się odżywka, która sprawia, że bukiet będzie świeży i cudownie pachnący.

Bukiety z efektem wow!

Flowerboxy Rose du Château we właściwy sposób oddadzą sympatię, jaką uczniowie kierują do wychowawcy. Co najważniejsze, będą prezentem w dobrym guście, zarówno dla nauczyciela, jak i nauczycielki. Możesz je wręczyć na początku lekcji, a do końca zajęć zachowają tak samo piękny wygląd i świeżość. Dzięki boxowi będą stać bezpiecznie i nie stracą nic na swoim uroku, pozostając perfekcyjnie piękne, by jeszcze długo cieszyć swoim wyglądem w domu. Jeśli pragniesz, by Twój podarunek był wyjątkowy, bo wiąże się na przykład z kończeniem szkoły, możesz postawić na flowerbox Rose du Château z wiecznych kwiatów, który będzie fantastyczną pamiątką dla nauczyciela nawet przez dwa lata.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (3 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

5 × 4 =