Balony z helem z dostawą do domu

Balony z helem z dostawą do domu

Wyjątkowa niespodzianka, który zaskoczy bliską osobę, a do tego będzie idealna na prawie każdą okazję? W naszej ofercie coraz popularniejsze stają się prezenty balonowe z helem, które po otwarciu wylatują z dużego pudełka. Karton z upominkiem od Rose du Château to świetny pomysł, aby wyrazić uczucia bliskiej osobie, zrobić niespodziankę urodzinową, czy wysłać podarunek na Dzień Kobiet, Dzień Mamy, czy Walentynki.

Balon z helem, który wylatuje z pudełka

Wielu z Was zadaje sobie pytanie jak to działa? Dla nas jest to również bardzo ważne, ponieważ balon przed wysyłką musi zostać odpowiednio zabezpieczony. Wszystko zaczyna się od prawidłowego napełnienia niespodzianki. To oznacza, że ciśnienie w środku nie może być zbyt duże i zbyt małe. Następnie dopieramy wstążkę we właściwym kolorze, którą przywiązujemy do balonika. Często na tym etapie dołączamy zamieszczony przez Was liścik, który będzie unosił się przy wstążce – po otwarciu pakunku. Na koniec przygotujemy pudełko wysyłkowe, oklejamy je eleganckim papierem, a do spodu mocujemy wstązkę z balonikami. Karton jest odpowiednio sztywny, aby w czasie dostawy kurierem właściwie zabezpieczał zawartość.

Balon z helem wyskakujacy z pudelka
Balon z helem It’s a Baby Girl!

Poczta balonowa na każdą okazję

Jak już wspominaliśmy niespodzianka balonowa jest idealna na wiele okoliczności. Z okazji Walentynek najczęściej wybierane będą Trzy czerwone balony serce. Są romantyczne, tworzą wspaniały efekt trójwymiarowości, a do tego wylatują z bardzo wysokiego pudełka, które robi imponujące wrażenie. Na Dzień Mamy popularność zdobyły odcienie różu w kształcie serca. Są delikatne, a przy tym oddają uczucia i miłość do mamy. Dla świeżo upieczonych rodziców przygotowaliśmy urocze podwójne balony z miesiem It’s a Baby Boy i It’s a Baby Girl.  Dużą popularność zyskują balony z helem na urodziny. Rekomendowane przez nas to gwiazdki, balon Happy Birthday, wielu wybiera także serca, tym razem w odcieniach złota, różu bądź srebra. Warto również wspomnieć, że nasza poczta balonowa działa w całej Polsce, co oznacza że nie ma dla nas miejsca pod które nie możemy doręczyć tak uroczej niespodzianki.

Czerwone balony z helem serce
Czerwone Balony z Helem

Jak długo balony z helem się unoszą

Generalnie zależy to od rodzaju materiału z którego balonik został wykonany, jego wielkości, a także temperatury. Biorąc pod uwagę, te wszystkie czynniki w standardowych warunkach (temperaturze pokojowej) balon powinien utrzymywać się w powietrzu przez 5-8 dni. Warto jednak mieć na względzie, że są one bardzo wrażliwe na zmianę warunków temperaturowych – zbyt wysoka prowadzi do rozprężenia helu i możliwego pęknięcia, zbyt niska natomiast to kompresji gazu i efektu niedopompowania (który zniknie wraz ze wzrostem temperatury).

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (6 głosów, średnia: 4,33 / 5)
Loading...
Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

siedem + piętnaście =