Co podarować na Dzień Babci i Dziadka?

Co podarować na Dzień Babci i Dziadka?

Po szampańskim sylwestrze, czas powitać nowy rok a wraz z nim styczeń. Powracając do obowiązków i powoli wdrażając się w codzienny tryb życia, mogą nam umknąć 2 niezwykle ważne dni. Oczywiście mowa o Dniu Babci i Dniu Dziadka 21 i 22 stycznia, które zbliżają się wielkimi krokami. Kto z nas nie pamięta, wszystkich chwil, gdy smutni i rozgoryczeni po rozmowie z rodzicami mogliśmy przyjść do naszej ostoi, jaką jest dom Dziadków. Miejsca, gdzie zostaniemy wysłuchani i zamiast krytycznych uwag rodziców, usłyszymy słowa wsparcia. Wspominając domowe ciasto Babci i spacery z Dziadkiem, przypominamy sobie jak wiele dla nas znaczą.

Kwiaty w pudełku dla Babci

Mając to na uwadze i chcąc odwdzięczyć się za wszystkie wspomniane sytuacje, warto dobrać odpowiedni dla Dziadków prezent. Nie od dziś wiadomo, że uniwersalnym symbolem miłości oraz zaufania jest róża. Z racji tego, że czerwony kolor jest zarezerwowany dla drugiej połówki, dla Dziadków proponujemy inne kolory kwiatów. Dla Babci najodpowiedniejszą barwą będzie herbaciana, mieszanka barwy żółtej i czerwonej, której podstawowym znaczeniem jest przyjaźń. Flowerbox pełny herbacianych róż, będzie idealnym dowodem radości i sympatii jaką darzymy naszą najlepszą przyjaciółkę z dzieciństwa jaką jest Babcia.

Prezent dla Dziadka

Kontynuując temat podarunków, po dniu Babci drugim obdarowanym powinien zostać  Dziadek. Z okazji jego święta i dla niego kwiaty sprawdzą się jako prezent. Tym razem kolor biały róż stabilizowanych sprawdzi się idealnie. Symbolizuje on przede wszystkim szacunek, ale ma też drugie ważne znaczenie jakim jest sekret. A kto jak nie Dziadek wie więcej na temat naszych szalonych pomysłów i przedsięwzięć, które trzymał w tajemnicy i nierzadko pomagał w ich realizacji.

Chocotelegram na prezent

Dodatkowym pomysłem na prezent jaki proponujemy jest pudełko czekoladek, ale nie znana przez wszystkich klasyczna bombonierka, a chocotelegram. Kwadratowe litery wykonane z najwyższej jakości mlecznej czekolady, ułożone w napis „Dla Kochanej Babci” lub  „ Kocham Cię” z pewnością dopełnią całości podarunku, tworząc razem słodką niespodziankę.

Mamy nadzieję, że uda Wam się wygospodarować czas na spotkanie i obdarowanie prezentami Dziadków, ale przede wszystkim na rozmowę z nimi. Pamiętajcie, że Wasz czas jest największym prezentem jaki możecie im dać i jakkolwiek może to banalnie brzmieć, to tak jest to dla nich bardzo ważne i nie zapominajcie, że oprócz Dni Babci i Dziadka są w roku jeszcze 363 inne dni, w ciągu których możecie, a nawet powinniście się z nimi zobaczyć.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (4 głosów, średnia: 4,00 / 5)
Loading...
Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

trzy × 2 =