Czym są róże wieczne i jak je pozyskujemy?

Czym są róże wieczne i jak je pozyskujemy?

Pewnego dnia wysyłając po raz kolejny flowerbox pełen żywych róż uświadomiliśmy sobie oczywistą rzecz. Każda róża nawet ta najpiękniejsza, musi kiedyś stracić swoje płatki i zwiędnąć. Wiedząc, że nasi klienci tak jak i my pragnęliby, aby każdy kwiat pozostał wiecznie żywy, zachowując swoją dostojność i wykwintność, zadaliśmy sobie pytanie, czy taki pomysł jest możliwy do zrealizowania. Pełni zapału i energii, zmotywowani do działania, wyruszyliśmy w podróż w celu znalezienia sposobu utrzymania piękna róży na dłużej niż kilka dni.

Poszukiwania rozpoczęliśmy w Afryce, podróżując przez Kenię i Tanzanię, pozostawiając ślad na Madagaskarze. Niestety nie znaleźliśmy nic co rozjaśniłoby naszą drogę. Podjęliśmy decyzję, by poszukać jeszcze dalej. Udaliśmy się więc do Ameryki Południowej. Zaczynając od Brazylii, przemierzając zakątki Peru i odkrywając rejony Kolumbii, ostatecznie wylądowaliśmy w Ekwadorze. I właśnie tam spotkaliśmy ludzi, którzy odkryli przed nami sekrety stabilizacji wyglądu róży. Wracając do Polski bogatsi w wiedzę zdobytą w Ekwadorze, niezwłocznie wdrożyliśmy ją w życie. W ten oto sposób powstały i stały się dostępne dla naszych klientów róże wieczne. Wykonywane ręcznie i z należytą starannością przez naszych wykwalifikowanych partnerów handlowych, nazwane są także jako róże stabilizowane.

Pozostała jednak jeszcze jedna do kwestia do zrealizowania. Przecież tak wyjątkowa wieczna róża zasługuje na równie wyjątkowe opakowanie. Na szczęście w tym wypadku nie musieliśmy wyjeżdżać za granicę, z pomocą przyszli nam nasi krajowi producenci. Dla nich również staranność, dokładność wykonania i wyjątkowość produktu stanowią fundamentalne wartości. Tak powstał pierwszy flower box, czyli pudełko, w którym transportowana jest róża. Po wykonaniu pierwszego z nich zaczęły powstawać kolejne, każdy w innym kształcie i odmiennym kolorze. Następnie poszliśmy o krok dalej dodając niektórym flowerboxom wyjątkowe zdobienia i specjalne struktury materiału. W ten sposób mogą być tworzone różnorakie kompozycje flowerboxów i róż wiecznych.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (12 głosów, średnia: 3,67 / 5)
Loading...
Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

jeden × 1 =