Jak wygląda dzień w Rose du Château

Jak wygląda dzień w Rose du Château

Codzienna rutyna to element występujący niemal u każdego znanego Youtubera, czy blogerki modowej. Ale daily routine to nie tylko temat dla pojedynczych jednostek, ponieważ każda działająca na rynku firma ma swój plan dnia, pozwalający na sprawne funkcjonowanie. Podobnie jak pozostałe manufaktury w Polsce, także i my mamy swoje zwyczaje i harmonogramy, dzięki którym jesteśmy w stanie zawsze na czas przygotować i doręczyć kurierom Państwa zamówienia, przez 6 dni w tygodniu.

Początek dnia

Mając w ofercie tak zróżnicowane produkty jak róże wieczne, piwonie wieczne, róże żywe, flowerboxy bukiety, musimy bardzo dokładnie zaplanować proces dostawy, tworzenia oraz pakowania, tak aby każde pudełko z kwiatami, balon z helem, czy zestaw z misiem mogły bezpiecznie dotrzeć do naszych Klientów. Dzień rozpoczynamy o 8 rano, gdy nasi pracownicy kompletują w systemie zamówienia, nadając im odpowiednie numery, tak by nie miała miejsca jakakolwiek pomyłka podczas dostawy. W pierwszej kolejności przygotowujemy wysyłki za granicę, gdyż musimy je wysłać do godziny 11, tak aby mogły zostać doręczone w odległym kraju na następny dzień .

Zakup świeżych róż

Około godziny 13, nasi kierowcy jadą do hurtowni, która znajduje się po drugiej stronie miasta, aby odebrać zamówione świeże kwiaty od dostawcy. Chcemy obalić mit, że róże można kupować, wyłącznie wczesnym rankiem. Faktycznie, gdy rozpoczynaliśmy przygodę z Rose du Château, pobudki o 4 rano były normą. Tradycyjny handel kwiatami jednak również się zmienia i dzisiaj nie trzeba już tak wcześnie wstawać. Duzi dostawcy, którzy mają dostawy do Polski przez 5 dni w tygodniu są w stanie zagwarantować wysokiej jakości kwiaty cięte dla swoich odbiorców, także o godzinie 13. Wizyta w hurtowni zajmuje nam maksymalnie godzinę. To właśnie dlatego zamówienia na róże żywe z dostawą na następny dzień, mogą Państwo składać do godziny 13, podczas gdy na róże wieczne do godziny 15.

Przygotowanie flower boxów

Po powrocie przy popołudniowej kawie wykonywane są zamówienia z kwiatami żywymi. Wtedy też pompowane i dołączane do przesyłek są balony z helem. Ostatni etap to pakowanie zamówień, będące szczególnie ważnym krokiem, ponieważ odpowiednie zabezpieczenie przesyłki gwarantuje, to że nasze romantyczne produkty dotrą w doskonałym stanie do odbiorcy. A co najważniejsze obdarowana osoba, po rozpakowaniu prezentu będzie się mogła nimi cieszyć przez długi czas. Zamówienia przekazujemy kurierowi, który na następny dzień doręczy je pod wskazany adres. Dzięki zaawansowanej logistyce, nie musimy wstawać o 4 rano, żeby zdążyć na czas, a nasza praca zazwyczaj do godziny 18 jest już skończona. Ostatnia godzina to prawdziwa walka z czasem, ponieważ nieprzekraczalną godziną, w której kurier odbiera Państwa produkty jest 18.30. Końcowym składnikiem dnia jest satysfakcja, że po raz kolejny wszystko udało się na czas, a my wpisując #roseduchateau na Instagramie, będziemy mogli ujrzeć zadowolone twarze naszych klientów.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (4 głosów, średnia: 4,75 / 5)
Loading...
Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sześć + dziesięć =