Najpiękniejsze kwiaty na Dzień Mamy. Bukiety z dostawą do domu!

Najpiękniejsze kwiaty na Dzień Mamy. Bukiety z dostawą do domu!

Dzień Matki, to bez dwóch zdań jedno z najważniejszych okazji w roku, by pokazać naszej Mamie, że o niej pamiętamy i jak ważna jest dla nas. W wielu domach będziemy we wspaniały sposób obchodzić to piękne święto. W zależności od kraju, data obchodów różni się, w Polsce przypada na 26 maja. Co ciekawe początki sięgają czasów starożytnych Greków i Rzymian. Matki-boginie będące symbolem płodności i obfitości, otaczano wyjątkowym kultem. Obecnie to świetna okazją, aby podarować unikatowy prezent, który pozostanie w pamięci rodzicielki na długie dni. Jednym z najczęstszych wyborów dla Mamy są kompozycje kwiatowe dostarczane prosto do domu. Zamawiając bukiet róż przez internet oszczędzamy swój czas, a co więcej mamy pewność, że zostanie dowieziony na określoną datę, pod wskazany adres. W wielu przypadkach nie zawsze możemy uczestniczyć w celebracji, dlatego wysyłka kwiatów to jedyne rozwiązanie. Warto jednak złożyć zamówienie z wyprzedzeniem i dokładnie zastanowić się nad bukietem.

Różowe róże na Dzień Mamy
Różowe wieczne róże w białym flowerboxie – 409 zł

Jakie kwiaty wybrać na Dzień Mamy?

Najpopularniejsze kwiaty na Dzień Mamy to róże. Są eleganckie, ponadczasowe i uznaje się je za najbardziej szlachetne. Do tego ich piękny zapach rozczuli każdą, nawet wybredną kobietę. Róże wieczne we flowerboxach od Rose du Château zachowają swą świeżość przez 2 lata. Róże te, to tak zwane żywe kwiaty, które uległy procesowi stabilizacji, będą więc doskonałe jeśli chcemy aby nasza Mama cieszyła się ich pięknem przez długie dni. Jeżeli jednak wolimy tradycyjne róże, nie ma problemu, są one dostępne w 4 wariantach kolorystycznych: czerwonym, różowym, białym i biało czerwonym.

Ile kwiatów powinniśmy podarować Mamie?

Tutaj nie ma jednej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego na czym nam zależy. Jeśli chcemy zrobić ogromne wrażenie, a w domu jest dużo miejsca, polecamy największe flowerboxy – w rozmiarze mega. Najpowszechniejsze dla Mamy są jednak kwiaty we flowerboxie średnim, o średnicy 20 cm. Są idealne zarówno na stół, komodę, czy biurko. Będą zatem pięknie dekorować większość miejsc w naszym domu. Równie popularne są pojedyncze róże na łodydze , czy w mini flowerboxie. Ich delikatność rozczuli i będą doskonałym symbolem pamięci o Dniu Matki. Warto podkreślić w dzisiejszych czasach odchodzi się od wysyłania wyłącznie nieparzystej ilości kwiatów. Kompozycje kwiatowe we flowerboxach nie zamawia się na ilośc kwiatów, lecz na średnicę – wielkość pudełka.

9 bladoróżowych róż na łodydze
Bukiet bladoróżowych róż wiecznych na łodydze 50 cm – 600 zł

Jaki kolor róż dla Mamy?

Jednym z najbardziej intrygujących elementów przy wręczaniu róż jest ich symbolika. Każda ma inne znaczenie i może wywoływać całkowicie odmienne emocje. Różowe róże są najczęściej wybieranym kolorem dla Mamy. To synonim elegancji, wdzięku i uznania dla obdarowanej osoby. Najlepiej ze wszystkich barw przekazują „Dziękuje Ci”. Wyrazimy nimi wdzięczność za trud wychowania, a także okażemy kochanej Mamie uczucie jakim ją darzymy. Czerwone róże, choć urokliwe postrzegane są jako miłosny upominek dla kobiety, która skradła nasze serce. Będą więc doskonałe na Walentynki, czy Dzień Kobiet. Dzień Mamy nie jest jednak najlepszą okazją do ich wręczenia, chyba że wiemy że są jedynym kolorem, zadowalającym bliską nam osobę. Więcej o kolorach kwiatów możesz przeczytać w artykule o symbolice róż.

Róże wręczane mamie przez s

Skrzynka na kwiaty na Dzień Mamy 

Nowym trendem florystycznym na Dzień Mamy są kwiaty w pudełku tzw. skrzynce na kwiaty. Nie wymagają pielęgnacji, są bezobsługowe, a do tego elegancki karton podkreśli wyjątkowość zestawu. Kto nie pamięta sytuacji, gdy obdarowana osoba nie miała w mieszkaniu właściwego wazonu, a przez to pomysłu gdzie umieścić prezent? Flowerboxy dostępne w 12 wersjach kolorystycznych pudełka, a także 5 rozmiarach, podbijają serca.

Róże wieczne i piwonie wieczne we flowerboxie
Bukiet Pink Pastel – 499 zł

Nowością w ofercie Rose du Château są wylewające się z pudełka bukiety z piwonii i róż wiecznych. Te piękne wiązanki, przygotowane przez najlepszych florystów będą wyjątkowymi kwiatami na Dzień Mamy, które zapadną w pamięci. Co więcej nie wymagają jakiejkolwiek pielęgnacji. Po rozpakowaniu z nowoczesnego kartonu transportowego, jedynym problemem odbiorcy, będzie gdzie je właściwie wyeksponować.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (4 głosów, średnia: 5,00 / 5)
Loading...
Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

19 + osiem =